Najpopularniejsza kreatyna Creatine 1250 Mega Caps

Ogromna popularność kreatyny wśród sportowców, szczególnie fanów siłowni jest niezaprzeczalna. To najczęściej wybierany suplement, który zawdzięcza swoją popularność efektom jakie można uzyskać w stosunkowo krótkim czasie.


Dzięki kreatynie można szybciej zbudować i wzmocnić mięśnie, organizm nabiera siły, staje się bardziej wytrzymały, a tym samym zdolny do dłuższych i bardziej efektywnych treningów, Mówiąc ogólnie, sportowcy zażywający kreatynę są w stanie osiągać dużo lepsze efekty sportowce niż osoby, które z niej nie korzystają.

Która kreatyna jest najczęściej wybierana przez Polaków?

Prowadząc przez lata sklep dla sportowców z całą pewnością mogę stwierdzić, że najczęściej klienci wybierają produkt marki Olimp Sport Nutrition – Creatine 1250 Mega Caps.

Poza wysoką jakością, której gwarancją jest Olimp Sport Nutrition, kreatyna charakteryzuje się wysoką koncentracją – 1250 mg – monohydratu kreatyny w jednej kapsułce.

Jak działa Creatine 1250 Mega Caps?

Kreatyna dostarcza energię niezbędną do budowy białek mięśniowych oraz skurczu mięśnia. Powoduje szybki przyrost siły oraz masy mięśniowej. Zmikronizowana forma monohydratu kreatyny gwarantuje szybki dostęp do cząsteczek ATP, najważniejszego źródła energii dla mięśni, co wprost przekłada się na ich siłę, rozmiar oraz wytrzymałość.

Co daje kreatyna?
  • szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
  • znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
  • działanie antykataboliczne
  • więcej energii

Jeśli potrzebujesz wsparcia w efektywnej budowie mięśni i szukasz dobrej kreatyny, na pewno Olimp Creatine Mega Caps to dobry wybór na początek.

Najpopularniejsza kreatyna Creatine 1250 Mega Caps
5 (99.74%) 77 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *