Nowe podejście do suplementacji aminokwasów

Podczas ostatnich targów FIBO 2016, które jak co roku odbyły się w Niemczech,  firma Olimp Nutrition zaprezentowała nowe podejście w kwestii stosowania preparatów aminokwasowych.  Badania dowodzą, że nie ilość aminokwasów zawierających się w suplemencie, a ich odpowiedni stosunek do ilości aminokwasów znajdujących się w komórce mięśniowej ma decydujące znaczenie w przedłużeniu okresu równowagi.

Nie ilość ma znaczenie ….

Według nowego podejścia, przy wyborze aminokwasów nie należy patrzeć wyłącznie na ilość aminokwasów jakie dostarcza dany produkt. Co więcej zbyt duża ilość określonego aminokwasu może mieć negatywny wpływ na jego równowagę. Porównywanie  ilości poszczególnych aminokwasów w suplementach nie ma żadnego więc uzasadnienia!

Nowe aminokwasy Olimp Nutrition

Na podstawie wyników badań i prezentowanego podejścia, firma Olimp wprowadza na rynek trzy innowacyjne produkty aminokwasowe, ukierunkowane na odpowiednią fazę dnia, w której należy je przyjmować. Takie podejście gwarantuje optymalne wsparcie sportowca w najważniejszy budulec tkanki mięśniowej.

Olimp Musclemino Stage 1

Aminokwasy Olimp Musclemino Stage 1 to suplement do stosowania przed oraz w trakcie treningu. Odpowiednia ilość aminokwasów, przyjmowana przed i po treningu bezpośrednio przyczynia się do dłuższego utrzymania organizmu w stanie równowagi (homeostazy) pozwalając na bardziej intensywny oraz dłuższy trening.

Olimp Musclemino Stage 2

Olimp Musclemino Stage 2 zapewnia szybką i skuteczną regenerację uszkodzonych w trakcie treningu komórek białek kurczliwych. Stosując te aminokwasy rozwój mięśni jest maksymalnie efektywny, a same mięśnie są gotowe do nowych wyzwań treningowych następnego dnia. Musclemino Stage 2 to szybsza i skuteczniejsza regeneracja w porównaniu z innymi suplementami dostępnymi na rynku!

Olimp Aminight

Olimp Aminight to produkt, którego skład został opracowany w taki sposób aby dostarczyć właściwe dawki aminokwasów wspierających regenerację podczas snu. Tak stworzony suplement ukierunkowany jest na usprawnienie procesów metabolicznych podczas snu. Nie bez znaczenia jest różnorodne pochodzenie (źródło) aminokwasów, dzięki czemu charakteryzują się wolnym czasem wchłaniania.

Firma Olimp nie pierwszy raz zaskakuje innowacyjnym podejściem do suplementacji i mamy nadzieję na więcej tego typu innowacji. Ciekawi jesteśmy Waszych doświadczeń związanych ze stosowaniem nowych produktów aminokwasowych marki Olimp Nutrition?

Nowe podejście do suplementacji aminokwasów
5 (99.35%) 62 votes

2 myśli nt. „Nowe podejście do suplementacji aminokwasów”

  1. Stosuję aminonigt od tygodnia i muszę przyznać że bardzo dobrze się regeneruję i wysypiam. Produkt wydaje się działać jak należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *