Universal Nutrition Animal M Stak

Universal Animal M Stak powstawał przez przeszło pięć lat w holenderskich laboratoriach. Pierwsze testy tego specyfiku przeprowadzono na podiumowych kulturystach oraz sportowcach zajmujących się sportami siłowymi. Wyniki, jakie osiągnęli dzięki Animal M Stak przerosły najśmielsze oczekiwania…

Okazało się, że ciężarowcy, którzy przyjmowali Animal Stak są w stanie podnosić większe niż dotychczas ciężary, natomiast kulturyści wyraźnie zaobserwowali, że jakość ich mięśni znacznie się poprawiła. Po sprawdzeniu prototypów suplement udoskonalono i wprowadzono na rynek. Można śmiało powiedzieć, że jest ukoronowaniem prac nad naturalnymi anabolikami grupy Animal.

Działanie Animal M Stak opiera się na podnoszeniu poziomu testosteronu, odpowiedzialnego między innymi za przyrost masy mięśniowej oraz na działaniu hormonu wzrostu.

Zastosowanie ograniczenia estrogenu hamuje odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej, która do tej pory była zmorą sportowców; między innymi sprawiała, że ich kształty stawały się bardziej kobiece (tłuszcz odkładał się na przykład na biodrach u udach). Animal M Stak bezpośrednio oddziałuje na łączenie hormonów anabolicznych, ponieważ sam przybiera formę hormonu.

Ponadto…

Suplement ma duży pływ na mechanizmy biochemiczne, odpowiadające za te grupy reakcji chemicznych, w wyniku których, przy użyciu nieskomplikowanych składowych powstają złożone związki chemiczne gromadzące energię. Kolejną zaletą super produktu Universal Nutrition jet to, że dzięki swojej recepturze Animal M Stak zapobiega rozpadowi mięśni podczas wykonywania ćwiczeń stricte siłowych. Mało tego, działa bardzo szybko, więc już w niedługim czasie można zaobserwować satysfakcjonujące efekty.

Jedna porcja Animal M Stak zawiera pięćdziesiąt miligramów witaminy C (kwasu askorbinowego), dziesięć miligramów witaminy B6, sto pięćdziesiąt miligram wapna, w postaci fosforanu wapnia, sto miligramów magnezu w formie tlenku, trzydzieści miligramów cynku, kompleks naturalnych steronów, lizynę, taurynę, leucynę, izoleucynę i walinę, będące istotnym czynnikiem wzrostu, wzmacniacze hormonu spalającego, blokery DHT, wzmacniacze insuliny,  wyciągi z guarany, gorzkiej pomarańczy i kordycepsu, odpowiedzialne za energię metaboliczną oraz środki oczyszczające wątrobę z toksycznych substancji.

Animal M Stok stosuje się w cyklach trzytygodniowych z jednotygodniową przerwą.

W dni treningowe preparat należy przyjmować na czterdzieści pięć minut przed rozpoczęciem ćwiczeń, natomiast w dni wolne od treningów – rano lub najpóźniej po południu. Zawartość leucyny w preparacie jest bardzo istotna – niedawno odkryto, że jest to aminokwas, który posiada niebagatelny wpływ na tworzenie się nowych białek budujących włókna mięśniowe. Zawarte w suplemencie metyloksantyny sprawiają, że organizm staje się wytrzymalszy oraz osiada więcej energii, dzięki czemu trening może być dłuższy i bardziej intensywny.

Ze względu na dużą dawkę testosteronu nie poleca się go osobom wyjątkowo młodym, przed ukończeniem dziewiętnastego, a nawet dwudziestego roku życia, ponieważ do tego czasu organizm przechodzi fazę dojrzewania i duża dawka hormonu może zaburzyć naturalną gospodarkę hormonalną.

Universal Nutrition Animal M Stak
4.9 (97.33%) 15 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *