Universal Nutrition Animal Pak

Każdy kulturysta wie, że jeśli chce się osiągnąć wyniki w tej dyscyplinie sportu, nie wystarczą zwykłe posiłki. Niestety takie zwykłe pokarmy, nawet przyjmowane w ogromnych ilościach nie zapewnią odpowiedniego poziomu tych składników, które potrzebne są kulturyście.  Właśnie dlatego sportowcy Ci muszą przyjmować specjalne odżywki…

Odżywki zawierają starannie dobraną kompozycję składników dzięki którym można osiągnąć założony cel. Tylko żeby była jasność, odżywki to nie to samo, co pogardzane przez wielu sterydy. Te pierwsze są dopuszczone do sprzedaży i całkowicie legalne.  W ich skład wchodzą węglowodany, białka, witaminy i mikroelementy, natomiast sterydy w sporcie uprawianym zawodowo są zakazane.

Co więcej…

Są to pochodne hormonów i mogą wywoływać skutki uboczne, np. rozrost gruczołów piersiowych bądź zanik popędu płciowego u mężczyzn. Właśnie dlatego, choć amatorsko nikt nie zabroni sterydów, to jednak warto zdecydować się na dużo bezpieczniejsze odżywki. Największy problem jest tutaj wybór odpowiedniego preparatu. W sklepach z odżywkami, również internetowych roi się od przeróżnych produktów i nie trudno o mętlik w głowie.

Ważnym kryterium jest cel treningu

Jeśli na przykład komuś zależy na przyroście masie, to warto postawić na stary sprawdzony środek, jakim jest Universal Animal Pak. Za tym preparatem przemawia długoletnia, jak na tego typu preparaty, tradycja. Już prawie od trzydziestu lat jest to jedna z najczęściej stosowanych odżywek. Zawiera doskonałą kombinację aminokwasów, węglowodanów, witamin i mikroelementów oraz kwasów tłuszczowych.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Koronny suplement Universal Nutrition zawiera też szereg innych, dodatkowych składników. Jednym z nich jest alfa-ketoglutaran pirodyksyny czyli PAK, a także L-arginina, karnityna, kwas alfa liponowy i tym podobne. Każdy z tych składników ma swoją rolę i optymalizuje główny cel, jakim jest przyrost mięśni. Generalnie preparat ten zawiera ponad sześćdziesiąt równych substancji.

Rodzi się jednak pytanie: po co to wszystko trenującemu organizmowi?

Otóż podczas intensywnego wysiłku siłowego traci się dużo potrzebnych składników. Aby procesy anaboliczne, czyli synteza białek i budowanie mięśni mogły zajść, organizm musi mieć do dyspozycji wszystkie niezbędne substancje. Jak zabraknie nawet jednego, najmniejszego składnika, to przyrost masy zostaje zahamowany.  Na nic zdadzą się wtedy wyczerpujące treningi.

Inne odżywki mają w swoim skaldzie głównie enzymy, czyli składniki białkowe, których zadaniem jest aktywowanie innych substancji. A jeśli tych substancji nie będzie w organizmie, to przyjmowanie takich białkowych suplementów niewiele pomoże.  Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest, aby preparat dla trenujących na masą miał bardzo zróżnicowany skład.

Taki właśnie jest Animal Pak. Nic zatem dziwnego, że jest tak bardzo popularny wśród kulturystów. Preparat ten ma formę tabletek . W jednym opakowaniu są dwie torebki, a każda zawiera porcję po 11 tabletek. Dla niektórych przyjmowanie tak dużej ilości pastylek za jednym razem może być uciążliwe – o i to właśnie może być jedynym minusem tego preparatu.

Universal Nutrition Animal Pak
4.8 (96.52%) 23 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *