Najlepsze reduktory tłuszczu – ranking

Uzyskanie wartościowej muskulatury to cel każdego sportowca. Przeszkodą w jego osiągnięciu może okazać się nadmiar tkanki tłuszczowej, która nie chce zniknąć tak szybko, jak się pojawiła. Dlatego pomocne może okazać się solidne wsparcie pod postacią reduktorów tłuszczu. Ponieważ na rynku dostępnych jest wiele takich preparatów, poniżej znajdziesz ranking tych najlepszych.

Wszystkie reduktory tłuszczu mają spełniać jedno zadanie: pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, pozwalając uzyskać wartościową masę mięśniową. Chociaż ich cel jest identyczny, działają na wiele różnych sposobów. Jakie wybrać, by osiągnąć zadowalające rezultaty?

Naszym zdaniem jeśli szukasz skutecznego, a zarazem bezpiecznego wspomagania, powinieneś rozważyć jeden z poniższych suplementów wspierających odchudzanie. Każdy z nich ma nieco inne działanie, ale każdy wyróżnia się skutecznością, co potwierdza ich popularność wśród osób wspomagających redukcję wagi.

Olimp Thermo Speed Extreme

olimp-thermo-speed-extreme

Olimp Thermo Speed Extreme jest suplementem diety, dzięki któremu przyspieszysz proces spalania tkanki tłuszczowej. Zawiera kompleks odpowiednio dobranych substancji, czyniąc go jednym z najlepszych i najsilniejszych termogeników. Podnosząc wewnętrzną ciepłotę ciała, zwiększa wydatki energetyczne. Dzięki temu organizm zmuszony jest czerpać dodatkową energię z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej.

Thermo Speed Extreme bazuje na naturalnych termogenikach pokarmowych, których cenne właściwości odchudzające zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Moc preparatu tkwi w połączeniu piperyny, kofeiny, synferyny oraz tyrozyny.

BSN Nutrition Hyper Shred Egde

bsn_hyper_shred_edge

BSN Nutrition Hyper Shred Egde to reduktor tłuszczu nowej generacji. Starannie dobrana kompozycja składników sprawia, że skutecznie wspomaga walkę z nadmiernymi kilogramami. Suplement zawiera kofeinę, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i kapsaicynę. Świetnie sprawdza się przed treningiem – pobudza oraz poprawia koncentrację. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej skupić się na wykonywaniu kolejnych serii, które pozwolą ci osiągnąć założony cel.

Nutrition Hyper Shred Egde działa na kilku płaszczyznach jednocześnie. Nie tylko pozwala zwiększyć wydatki energetyczne i zmotywować organizm do spalania tkanki tłuszczowej, ale i umożliwia poprawę sprawności fizycznej.

Nutrex Lipo 6 Black

nutrex_lipo_6_black_120

Nutrex Lipo 6 Black to jeden z silnych reduktorów tłuszczu, dzięki któremu można uzyskać masę mięśniową bez grama tłuszczu. To zasługa starannie dobranej kompozycji składników, celującej bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Substancje należące do grupy termogeników zwiększają wydatki energetyczne poprzez podniesienie ciepłoty ciała. Zmusza to organizm do czerpania zapasowej energii zmagazynowanej w tkance tłuszczowej.

Atutem Nutrex Lipo 6 Black jest nie tylko termogeniczne działanie. Poprzez odpowiednią kombinację składników, suplement hamuje łaknienie. Sprawia, że nie odczuwasz głodu tak intensywnie, w efekcie czego nie podjadasz między posiłkami.

Olimp Therm Line Forte

olimp_therm_line_forte

Therm Line Forte to kolejny suplement marki Olimp ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej. Działa na kilku płaszczyznach jednocześnie, zapewniając zadowalające rezultaty. Podkręca tempo metabolizmu, wykazuje właściwości termogeniczne, stymuluje lipolizę. Hamuje nadmierne łaknienie, pozwalając zapanować nad nadmiernym apetytem i podjadaniu między posiłkami. Dodatkowym atutem jest zwiększenie wydolności fizycznej.

Doskonałe właściwości odchudzające to zasługa dwóch formuł wzajemnie potęgujących swoje działanie:

  • SINETROL® XPur – mieszanka ekstraktów z owoców cytrusowych o działaniu potwierdzonym badaniami klinicznymi
  • Therm Line Thermogenic Blend™ – termogeniczny kompleks przyspieszający przemianę materii oraz zwiększający wydatki energetyczne organizmu.

Reduktory tłuszczu to nie wszystko…

Pamiętaj, że reduktory tłuszczu – choć wybierzesz te najlepsze i najbardziej polecane – nie wykonają za ciebie całej pracy. W walkę z tkanką tłuszczową musisz włożyć spory wysiłek, tj. zadbać o odpowiednią dietę oraz przygotować plan treningowy. Warto bowiem mieć świadomość, że reduktory tłuszczu dla sportowców są elementem całości. Brak choćby jednego elementu sprawi, że układanka nie będzie kompletna.

Najlepsze reduktory tłuszczu – ranking
5 (100%) 36 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *