Naleśniki Hi Pro Pancakes

Kilka dni temu w ofercie Olimp Sport Nutrition pojawił się nowy, rewelacyjny produkt – Hi Pro Pancakes. Są to przepyszne ale przy tym zdrowe naleśniki do przygotowania w kilka minut. Tego typu produkty są coraz bardziej popularne na polskim rynku i wiele firm produkujących żywność decyduje się do wprowadzenia ich do oferty. Produkt marki Olimp ma jednak charakterystyczny smak, dzięki czemu nie pomylisz tych naleśników z żadnym innym produktem!

Pyszne naleśniki dla sportowców

Firma Olimp Sport Nutrition specjalizuje się w produkcji żywności dla osób aktywnych, dlatego produkt spełnia wszelkie wymagania osób, które dbają o swoje zdrowie i stosują ściśle dopasowaną do charakterystyki uprawianego sportu, dietę. Hi Pro Pancakes to 42% najwyższej jakości białka oraz węglowodany złożone, które stanowią bezcenne źródło energii.

Naleśniki Hi Pro Pancakes to również ….

  • Energetyczny kopniak, dzięki kwasom tłuszczowym o średniej długości (kwasy tłuszczowe MCT). Do ich trawienia nie jest więc niezbędna lipaza oraz kwasy żółciowe. Metabolizowane są bezpośrednio przez wątrobę i są szybko wykorzystywane do wytwarzania energii w procesie β-oksydacji.
  • Wsparcie podczas redukcji masy ciała, dzięki wysokiej zawartości błonnika w surowcach pochodzenia kokosowego i mące owsianej dodatkowo wspierającej redukcję masy ciała. Błonnik zmniejsza też gęstość energetyczną pożywienia i przedłuża uczucie sytości.
  • Skuteczne zapobieganie porannemu katabolizmowi – wysokobiałkowe naleśniki są smacznym i skutecznym sposobem na zatrzymanie porannego katabolizmu – procesu, którego lekceważenie może skutecznie zniweczyć wszystko, co wypracowałeś w pocie czoła!
  • Smaczny, pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia – przygotuj naleśniki rano i zabierz je ze sobą do pracy, szkoły lub na trening!

procakesNaleśniki są bardzo smaczne oraz wygodne w przygotowaniu ale przede wszystkim są źródłem wysokiej jakości składników białka, węglowodanów, błonnika i zdrowych tłuszczów. Warto spróbować i przekonać się jak smakują i ile czasu można zaoszczędzić rano, kiedy spieszymy się ….

Mimo, że to zupełna noowość to naleśniki są już dostępny w sklepach np. https://www.megapower.pl/olimp-hi-pro-pancakes-900g-p-6676.html, a ich cena nie jest wygórowana dlatego na pewno będą cieszyły się dużą popularnością wśród osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.

Smacznego!!!
Naleśniki Hi Pro Pancakes
4.5 (89.39%) 132 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *